ÇEREZ KULLANIMI ve GİZLİLİK POLİTİKASI

Size ait kişisel verilerin korunması, bizim için oldukça önemlidir. Eyupkeceli.com web sitesi ve/veya mobil uygulamaları (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) ziyaret ederken rahat hissetmenizi istiyoruz. Kişisel verileri işlerken en büyük endişemiz, gizliliğinizin korunmasıdır. Bu konuyu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. Kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. 

Bu Çerez Kullanımı ve Gizlilik Politikası‘nda siz Web Sitesi’ne eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Web Sitesini kullanarak Kullanım Şartları‘nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve Web Sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası’nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. Web Sitesi‘nde yapılan değişiklikleri yayınlamayabiliriz, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü düzenli olarak inceleyin.

Kimlik bilgilerinizde değişiklik olursa veya artık hizmetimizi kullanmak istemezseniz bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme olanağı sunduğumuzu lütfen unutmayın.

Web Sitesi‘nde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir web sitesinin ve tüm web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Web Sitesi tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir.

Başka sorunuz veya yorumunuz varsa iletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.

Bu Gizlilik Politikası hangi konuları kapsıyor? 

Bu Gizlilik Politikası’nı kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımızı açıklamak için hazırladık. Gizlilik Politikası’nda topladığımız kişisel bilgi türleri, bu bilgileri nasıl toplayıp sakladığımız, ne amaçla kullandığımız, nasıl koruduğumuz ve kimlerle paylaşabileceğimiz açıklanmaktadır. Web Sitesi’ne yaptığınız ziyaretler esnasında topladığımız kişisel bilgiler, Türk kanun hükümlerine uygun olarak işlenmektedir. Veri koruma politikamız, şirket içi veri koruma yönergeleriyle de uyumludur.

Bu Gizlilik Politikası, potansiyel müşteri olarak bizimle ilişkinizle bağlantılı bir şekilde işlediğimiz sizin hakkınızda tüm kişisel bilgiler için geçerlidir. “Kişisel Bilgiler”, hakkınızdaki bilgileri (adınız ve iletişim bilgileriniz gibi kimliğinizin tespit edildiği veya edilebileceği yerlerde), almış olduğunuz hizmet geçmişiniz ile Web Sitesi’ne erişiminize ilişkin bilgileri ifade etmektedir.

Kişisel bilgilerinizin güncel, eksiksiz ve doğru olmasını sağlamak için yardımınıza ihtiyaç duyuyoruz. Kişisel verilerinizde değişiklik olması durumunda lütfen bizimle iletişime geçerek bizi bilgilendirin ve güncellenen bilgilerinizi bize yazılı olarak gönderin.

Zaman zaman sizden kişisel verilerinizi güncellemenizi isteyebiliriz. 

Hakkınızda kişisel bilgileri ne zaman topluyoruz? 

Hakkınızda kişisel bilgileri aşağıdakiler de dahil olmak üzere hizmetlerimizi kullandığınızda (doğrudan bizim tarafımızdan ya da başka bir şirket veya temsilci tarafından sağlansın ya da sağlanmasın bizden hizmet aldığınızda ve Web Sitesi’ni kullandığınızda toplarız:

 • Web Sitesi‘nden form doldurduğunuzda diğer bilgi ve hizmetleri aradığınızda.
 • Web Sitesi‘ndeki hizmetleri kullandığınızda.
 • Müşteri sadakat programlarının en az birine veya birkaçına katılırsanız.
 • Çağrı merkezlerimiz veya hizmet temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğinizde.
 • Bizimle birlikte çalıştığınızda ve faaliyet gösterdiğimiz hizmetleri kullandığınızda.
 • Web Sitesiçöktüğünde ve işleminiz herhangi bir nedenle gerçekleştirilemediğinde.
 • İndirim, kampanya vb olanaklarımızdan yararlandığınızda.
 • İletişim hizmetlerimizi kullandığınızda.
 • Müşteri anketini doldurduğunuzda veya bize geribildirim sağladığınızda.
 • Bir yarışmaya katılırsanız veya bir promosyona kaydolursanız.
 • Bizimle Facebook veya Twitter gibi bir sosyal medya kanalından etkileşime girerseniz.

Ayrıca, kişisel bilgilerinizi aşağıdaki gibi üçüncü taraflardan toplayabiliriz: 

 • Size hizmet sunmak için bizim tarafımızdan sözleşme akdedilen şirketler.
 • Sadakat şemalarımıza ve diğer müşteri programlarımıza katılan şirketler. 

Kişisel bilgilerinize neden ihtiyaç duyuyoruz? 

Web Sitesi‘nde sağlanan hizmetleri kullandığınızda sizden adınız, iletişim bilgileriniz ve/veya banka/kredi kartı gibi bazı bilgileri vermeniz istenebilir. Bu bilgileri bilgisayarlarımızda veya başka şekilde kaydedip saklayacağız. Bu bilgileri aşağıdaki şekillerde kullanacağız:

 • Girebileceğiniz herhangi bir yarışmayı veya promosyon teklifini düzenlemek ve kazananları bilgilendirmek.
 • Bize e-posta yoluyla gönderebileceğiniz sorguları yanıtlamak.
 • Size daha verimli hizmet sunabilmek için müşteri memnuniyet anketleri düzenlemek.
 • Yasal uyumluluk yükümlülüklerimizi yerine getirmek.
 • Suç önleme ve tespiti için.
 • Hizmetlerimizi iyileştirmek.
 • Deneyiminizi kişiselleştirmek.
 • Diğer doğrudan veya dolaylı pazarlama amaçları doğrultusunda.

Tarafımızdan hizmet alan müşterilerin isimlerini bilmemiz gerekir. Başka biri adına form dolduruyorsanız kişisel bilgilerini kullanmak için bu kişiden muvafakat almanız gerekir. Bu muvafakati aldığınızı varsayarak işlem yapıyoruz.

 

Kişisel bilgilerinizi kimlerle paylaşıyoruz? 

Kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara satmıyoruz; Eyüp Keçeli dışındaki üçüncü tarafların sadece izin verdiğiniz yerlerde size pazarlama bilgileri göndermesine izin veriyoruz.

Kişisel bilgilerinizi nasıl koruyoruz? 

Müşterilerimizin sağladığı kişisel verilerin güvenliğini ve gizliliğini sağlamayı taahhüt ediyoruz. Kişisel verilerin güvenliğini sağlamak ve özellikle bu bilgilerin tahrif edilmesini, zarar görmesini veya yetkisiz üçüncü taraflarca kullanılmasını önlemek amacıyla bu bilgilerin işlenmesiyle ilişkili riskleri önlemek üzere kişisel verilere yönelik gerekli her önlemi alıyoruz.

Sizin hakkınızda sakladığımız verilerin kazara veya kasıtlı olarak değiştirme, kaybolma, silinme veya yetkisiz olarak erişilmeye karşı korumak için teknik ve organizasyonel güvenlik önlemlerini uyguluyoruz. Güvenlik önlemlerimiz, yeni teknolojiler geliştikçe sürekli olarak iyileştirilmektedir.

Çevrimiçi kimlik hırsızlığı tehdidi ile mücadele etmekte kararlıyız. Bu nedenle, banka veya kredi kartıyla yapılan ödemelerde dolandırıcılık tespit sistemi kullanıyoruz. Bu sistem, müşterileri banka veya kredi kartı bilgilerinin kaybolması veya çalınmasına karşı korumak üzere tasarlanmıştır.

 

Kişisel bilgilerinizi nasıl güvende tutabilirsiniz? 

 • Sadakat şeması bilgilerinizi gizli tutun.

Web Sitesi’ne erişiminizin güvenli olmasını sağlamak için tarafımızdan temin edilmiş olan kişisel şifreleri müşterilerimizin başkalarıyla paylaşmamasını tavsiye ediyoruz. Web Sitesi ve/veya sosyal medya hesaplarını kullanmayı tamamladığınızda (bu hesaplar birbirlerine bağlandıysa) özellikle internete erişmek için herkese açık bir cihaz kullanırken başkalarının bilgisayarınıza veya cihazınıza erişememesi için oturumunuzu kapatmanız gerekir. Böylece, diğer kullanıcılar kişisel verilerinize erişemez. 

 • Kendinizi internet dolandırıcılığı ve “kimlik hırsızlığı”na karşı koruyun ve dikkatli olun.

Kişisel bilgilerin kandırma yoluyla yasa dışı şekilde toplanması anlamına gelen ve “kimlik hırsızlığı” olarak bilinen bir internet dolandırıcılığı uygulaması mevcuttur. Üçüncü taraflarca yasa dışı şekilde toplanan listelerde yer alan kişilere istenmeyen e-postalar gönderilir ve alıcılardan sahte veya yasa dışı kopya web sitesine girmeleri ya da banka veya şifre bilgilerini yeniden teyit etmeleri istenir.

Güvenliğiniz için lütfen bu bilgileri dikkate alın.